LIPINY – Nowa Ziemia

wpis w: Wydarzenia | 0

„Lecz powiedz im: Tak mówi Pan Zastępów: Nawróćcie się do mnie – mówi Pan Zastępów – a Ja zwrócę się do was – mówi Pan Zastępów.”

(Księgi Zachariasza 1:3)
Od dni waszych ojców odstępowaliście od moich przykazań i nie przestrzegaliście ich. Nawróćcie się do mnie, wtedy i Ja zwrócę się ku wam – mówi Pan Zastępów. […]” (Księgi Malachiasza 3:7)

Ukochani! Ku wielkiej naszej radości, pomimo wielu przeszkód i trudności, po ponad roku naszych starań, w dniu 16 czerwca 2020 r. podpisaliśmy umowę na najem lokalu w Świętochłowicach – Lipiny przy ul. Barlickiego 1, gdzie zgodnie z wolą Boga pragniemy zorganizować Świetlicę Fundacji dla tamtejszych potrzebujących. Marzymy, aby pewnego dnia i tam mogły powstawać mieszkania readaptacyjne, dzięki którym wiele osób bezdomnych i potrzebujących znajdzie DOM, w którym będą mogli nabrać sił do usamodzielnienia się, gdzie usłyszą o Jezusie Chrystusie i będą mogli oddać swoje życie Bogu, aby On mógł im obficie błogosławić!

Lokal ma prawie 137m2, są w nim pomieszczenia na łaźnię z pralnią, kuchnię, biura, sale spotkań – możemy zacząć remont! Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w tym dziele. Jeżeli możesz wesprzeć nas materiałami budowlanymi (może zostały po remoncie w Twoim domu) lub czasem i pracą Twoich rąk, będziemy wdzięczni. Z czasem będzie potrzeba wyposażenia tych lokali, więc jeżeli będziesz miał do przekazania meble, naczynia, sprzęt AGD, środki czystości i higieny osobistej, ręczniki i inne, prosimy, pamiętaj o nas.

Bóg jest dobry! On pamięta o nas zawsze i pragnie naszego szczęścia. Wdzięczni Mu, pragniemy głosić tą dobrą nowinę wszystkim ludziom i dźwigając z nimi ich brzemiona świadczyć im, że On poniósł za nich ciężar ich grzechu, w Jezusie Chrystusie mogą bez przeszkód rzucić się w ramiona kochającego Ojca!