W BOGU – KOBIETY KOBIETOM

wpis w: Wydarzenia | 0

„Albowiem Ja wiem, jakie myśli mam o was – mówi Pan – myśli o pokoju, a nie o niedoli, aby zgotować wam przyszłość i natchnąć nadzieją”. (Księga Jeremiasza 29:11)

W marcu zorganizowaliśmy „Spotkanie dla Kobiet”. Pojawiło się kilkanaście Pań. Przy wejściu każda otrzymała różę z załączonym wersetem zachęty ze Słowa Bożego, następnie w miłej atmosferze, przy pięknie przygotowanych przez Panów ze Społeczności Fundacji stołach ze słodkim poczęstunkiem, spędzały razem czas. Posługujące im Panie, Iwonka, Ewa i Wiesia opowiadały historie Bożego działania w swoim codziennym życiu, zachęcały do poszukiwania i zaproszenia Jezusa Chrystusa do własnej codzienności. Kobiety razem śpiewały pieśni o Bożej miłości – każda z nich mogła się poczuć KOCHANA, nie tylko przez człowieka, ale i przez Boga.

Dziękujemy wszystkim Paniom za przybycie i pięknie spędzone chwile. Mamy pragnienie, aby takie spotkania DLA KOBIET odbywały się raz w miesiącu. Obecna sytuacja w kraju nieco w tym przeszkodziła, ale z niecierpliwością wyczekujemy kolejnego spotkania.

Bóg chce uczestniczyć w naszym życiu. On ma DOBRE PLANY dla nas w Jezusie Chrystusie – zapraszamy Cię do wspólnego poszukiwania „Jego myśli i dróg” dla Ciebie!