Chrzest wiary – Radzionków 16.12.2018

wpis w: Galerie, Wydarzenia | 0

“W czasie podróży przybyli nad jakąś wodę: «Oto woda – powiedział dworzanin – cóż przeszkadza, abym został ochrzczony?» I kazał zatrzymać wóz, i obaj, Filip i dworzanin, zeszli do wody. I ochrzcił go”. (Dz 8:36-38)

Niektórzy nasi Podopieczni zapragnęli zostać ochrzczeni. Dwóch z nich w dniu 16.12.2018r. wraz z 3 innymi osobami zawarło swoje przymierze z Bogiem w Jezusie Chrystusie. Wraz z braćmi i siostrami Kościoła Domowego w Radzionkowie zorganizowaliśmy dla nich miejsce dla całkowitego zanurzenia, a potem przez kilka godzin biesiadowaliśmy przy obficie zastawionym stole ze Słowem Bożym i świadectwami w Fundacji.

Bóg nie ma względu na osobę – są pośród nas osoby, których Jezus Chrystus zmienił życie diametralnie, uwalniając ich od nałogów, dodając odwagi po porzucenia szkodliwych zachowań, są i cisi naśladowcy Chrystusa, którzy od dawna pałali pragnieniem oddania Mu swojego życia, zmieniali się stopniowo, dojrzewając do tego aktu całkowitego powierzenia się Jego miłości. Uwielbiony niech będzie nasz Bóg przez Jezusa Chrystusa!