ŁAZIENKA – i nie tylko

wpis w: Galerie, Wydarzenia | 0

ŁAZIENKA – i nie tylko

„Na koniec zaś bądźcie wszyscy jednomyślni, współczujący, pełni braterskiej miłości, miłosierni, pokorni! Nie oddawajcie złem za zło ani złorzeczeniem za złorzeczenie! Przeciwnie zaś, błogosławcie! Do tego bowiem jesteście powołani, abyście odziedziczyli błogosławieństwo.” (1 List Piotra 3:8-9)

Kilka miesięcy temu chwaliliśmy Podopiecznych za wspólny projekt remontu w jednym z mieszkań readaptacyjnych. Chociaż od tamtego czasu kilka razy zmieniły się osoby, które nad remontem pracowały, ostatecznie dobiegł on końca i mieszkańcy danego lokalu mogą cieszyć się przyjemną i funkcjonalną przestrzenią. Podopieczni zajmujący dane mieszkanie tak radowali się zmianami w łazience, że na własny koszt położyli w dwóch pokojach lokalu panele. Oto radość nas, tych, którzy wspierają Podopiecznych Fundacji – kiedy nie tylko duch w nich ochoczy, ale i wykonanie prędkie, w jedności wspólnej troski i współdziałaniu ku dobremu!

W innym mieszkaniu readaptacyjnym została wymieniona kuchnia – nowsza, estetyczniejsza, bardziej dostosowana do potrzeb mieszkańców. Dziękujemy wszystkim Darczyńcom, dzięki którym wszystkie te zmiany w naszym życiu są możliwe.